دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

اولین مرجع فارسی زبان دانلود مود های بازی جی تی ای

خودرو هیوندای سوناتا 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو هیوندای سوناتا 2020 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 28 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
مود نهنگ واقعی برای بازی GTA V
توضیحات :

دانلود مود نهنگ واقعی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 2 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
پک اسکریپت های زندگی واقعه گرایانه برای GTA V
توضیحات :

دانلود پک اسکریپت های واقعی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 10 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
موتور چهارچرخ یاماها برای GTA V
توضیحات :

دانلود موتور چهارچرخ یاماها برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 68 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
فروشگاه زنجیره ای جدید برای GTA V
توضیحات :

دانلود فروشگاه زنجیره ای جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 34 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو مک لارن فرمول 1 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو فرمول یک مکلارن برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 19 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود