دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

نقشه

نقشه GTA San Andreas آخرین نسخه برای GTA V
توضیحات :

دانلود نقشه جی تی ای سن آندریاس  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 380 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
ویلای کوهستانی برای GTA V
توضیحات :

دانلود ویلای کوهستانی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 3 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
ویلای لوکس جدید برای GTA V
توضیحات :

دانلود ویلای لوکس مدرن برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 4.5 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
نمایشگاه خودرو جدید برای GTA V
توضیحات :

دانلود نمایشگاه ماشین برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 27 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
نقشه کوچک شهر Liberty City برای GTA V با کیفیت 4k
توضیحات :

دانلود نقشه 4k شهر liberty city برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 30 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
پارک مرکزی برای GTA V
توضیحات :

دانلود پارک مرکزی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 7.7 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود