دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

وسایل نقلیه

موتور چهارچرخ یاماها برای GTA V
توضیحات :

دانلود موتور چهارچرخ یاماها برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 68 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
موتور سوزوکی GSX-R1000R 2019 برای GTA V
توضیحات :

دانلود موتور سوزوکی GSX-R1000R 2019 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 58 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
موتور CG Titan 160 S 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود موتور CG Titan 160 S 2020 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 74 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
پک وسایل نقلیه جنگ ستارگان برای GTA V
توضیحات :

دانلود پک وسایل نقلیه جنگ ستارگان برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 200 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
موتور Pertamina Mandalika 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود موتور حرفه ای برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 18 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
قایق حرفه و جدید برای GTA V
توضیحات :

دانلود قایق موتوری جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 4 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود