دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

شخصیت

شخصیت محمد علی کلی برای GTA V
توضیحات :

دانلود شخصیت محمد علی کلی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 13 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
شخصیت Sam Fisher برای GTA V
توضیحات :

دانلود شخصیت سام فیشر برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 5 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
مدل موی جدید برای شخصیت ترور در GTA V
توضیحات :

دانلود 6 مدل مو جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 13.45 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
شخصیت های DJ Sweater برای GTA V
توضیحات :

دانلود شخصیت های جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 1.36 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
شخصیت CJ ( کارل جانسون ) برای GTA V
توضیحات :

دانلود شخصیت Gta سن آندریاس برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 46 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
شخصیت Tommy Vercetti برای GTA V
توضیحات :

دانلود شخصیت GTA 3 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 437 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود