دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

بنز

خودرو مرسدنس بنز میباخ 2019 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو 2019 Mercedes-Benz Maybach برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 61 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو مرسدنس بنز 1987 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو مرسدنس بنز کلاسیک برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 14 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
مینی بوس مرسدنس بنز 1974 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مینی بوس برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 20 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو مرسدنس بنز فرمول 1 مدل 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو فرمول 1 2020 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 18 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو مرسدنس بنز GLE 53 AMG 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو مرسدنس بنز GLE 53 2021 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 25 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو مرسدنس بنز CLA 45 AMG لیموزین برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو بنز لیموزین  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 36.6 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود