دانلود مودهای بازی جی تی ای

https://www.gtairan.com/

فورد

خودرو فورد موستانگ GT 2005 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودروفورد 2005 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 42 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو فورد موستانگ شلبی GT500 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو فورد موستانگ Shelby 2020 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 29 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو فورد Focus Rs 2009 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو فورد ۲۰۰۹ برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 18 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو فورد F-150 2018 برای GTA V
توضیحات :

دانلود آپدیت خودرو شاسی بلند برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 170 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو شاسی بلند فورد موستانگ ماچ سری E 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو Mustang Mach E 2021 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 46.5 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو Ford F350 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود فورد f350 2020  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 89 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود