دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

شرولت

خودرو شرولت کروت C8 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو شرولت کرووت ۲۰۲۱ برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 46 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو کامارو SS 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو کامارو SS 2021 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 73 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو شرولت کامارو SS برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو شرولت کامارو SS برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 38 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو شرولت سیلورادو 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو شرولت سیلورادو 2020 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 78 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو شرولت کامارو 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو شرولت کامارو برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 56 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو شرولت کروت ZR1 2019 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو شرولت کروت 2019  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 19 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود