دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

قایق

قایق حرفه و جدید برای GTA V
توضیحات :

دانلود قایق موتوری جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 4 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
قایق موتوری لاکچری برای GTA V
توضیحات :

دانلود قایق موتوری جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 45 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
کشتی تفریحی ورژن جدید برای GTA V
توضیحات :

دانلود کشتی تفریحی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 25.42 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
کشتی تفریحی جدید برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود کشتی تفریحی جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 20 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
کشتی جنگی برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود کشتی جنگی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 49 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود