دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

هواپیما

هوایپمای بوئینگ 757-200F برای GTA V
توضیحات :

دانلود هواپیمای بوئینگ 2020 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 81 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
هواپیمای بوئینگ P-8A Poseidon برای GTA V
توضیحات :

دانلود هواپیمای بوئینگ برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 21 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
هواپیمای جنگی F-35C برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود هواپیمای جنگی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 31 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
پک هواپیماهای خصوصی برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خانه مافیا برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 52 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
هواپیمای Boeing 787-10 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود هواپیمای  بویینگ 787 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 77 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
پک جت شخصی برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود پک جت شخصی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 270 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود