دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

لباس

لباس یک دست قرمز برای شخصیت مایکل
توضیحات :

دانلود ست لباس قرمز برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 4.56 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
هودی ASSC برای GTA V
توضیحات :

دانلود هودی جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 76 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
پک تیشرت های کشتی کج برای GTA V
توضیحات :

دانلود پک تیشرت های کشتی کج برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 6.1 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
هودی Bape برای GTA V
توضیحات :

دانلود هودی جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 3.3 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
پک لباس Gaming برای GTA V
توضیحات :

دانلود  پک لباس گیمینگ  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 6.3 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
پک هودی و کاپشن برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود پک هودی و کاپشن واقعی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 68 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود