دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

شهر

نسخه ریمستر شده GTA 4
توضیحات :

دانلود نسخه ریمستر شده جی تی ای ۴ برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 2.7 گیگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
جزیره Cayo Perico برای حالت آفلاین GTA V ورژن جدید
توضیحات :

دانلود جزیره جدید جی تی ای آنلاین برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 11.6 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
سفر به North Yankton در GTA V
توضیحات :

دانلود سفر به نقشه مخفی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 50 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
سفر به مصر در GTA V
توضیحات :

دانلود جی تی ای در مصر برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 87.5 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
شهر cyberpunk 2077 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود cyberpunk 2077 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 234 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
نقشه Red Dead 2 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود نقشه Red Dead 2 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 279 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود