دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

اسکریپت ها

پک اسکریپت های زندگی واقعه گرایانه برای GTA V
توضیحات :

دانلود پک اسکریپت های واقعی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 10 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
شغل های جی تی ای آنلاین برای GTA V
توضیحات :

دانلود شغل های جی تی ای آنلاین برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 59 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
پلیس های جدید آلمانی برای GTA V
توضیحات :

دانلود مامور پلیس جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 460 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
مود اضافه شدن ایستگاه اتوبوس به GTA V
توضیحات :

دانلود مود سرویس اتوبوس برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 69 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
مود فست فود برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود فست فود برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 252 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
مود بچه دار شدن در GTA V
توضیحات :

دانلود مود بچه دار شدن  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 7.1 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود