دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

پورشه

خودرو پورشه تایکان توربو S 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو پورشه تایکان سری S  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 35 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
پورشه 935 2019 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو پورشه 935  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 57 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو پورشه 911 1987 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو پورشه 911 کلاسیک برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 17 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو  پورشه 911 S توربو 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو پورشه 911 S توربو 2021 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 34 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
پورشه باکستر S 2018 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو پورشه باکستر 2018  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 51 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو Porsche 944 Turbo برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو پورشه 944  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 18.46 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود