دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

نیسان

خودرو نیسان GT-R50 2021 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو نیسان GT-R50 2021 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 43 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو نیسان 350Z برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو نیسان 350Z برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 32 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو نیسان ZR390 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو نیسان ZR390 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 17.2 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
صدای واقعی موتور نیسان GTR برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود صدای واقعی موتور نیسان برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 6.9 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو نیسان GT-R50 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خودرو نیسان جی تی ار برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 35 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو نیسان GTR Greg برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خودرو نیسان جی تی ار برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 38 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود