دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

مک لارن

خودرو مک لارن فرمول 1 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو فرمول یک مکلارن برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 19 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو McLaren Novitec 720S برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خودرو مک لارن 720S برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 15.7 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو مک لارن 720S Spider 2019 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خودرو مک لارن 2019 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 30 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو Mclaren Elva 2020 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خودرو مک لارن الوا 2020 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 28 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو McLaren P1 2014 برای GTA V
توضیحات :

برای دانلود به ادامه مطلب بروید

آموزش نصب/ دانلود