دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

لامبورگینی

خودرو لامبورگینی اونتادور سری S 2017 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو لامبورگینی اونتادور سری S  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 25 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو لامبورگینی اونتادور LP720-4 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو لامبورگینی اونتادور برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 28 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو لامبورگینی Veneno 2014 برای GTA V
توضیحات :

دانلود خودرو لامبورگینی وننو 2014 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 29 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
خودرو Lamborghini Sián برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خودرو لامبورگینی سیان برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 38 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو لامبورگینی Vision GT برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود لامبورگینی 2021 برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 108 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود
خودرو لامبورگینی اوریوس 2019 برای GTA V
توضیحات :

دانلود مود خودرو لامبورگینی اوریوس برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 306 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید .

آموزش نصب/ دانلود