دانلود مودهای بازی جی تی ای

http://www.gtairan.com/

ابزارها

صدای موتور واقعی وسایل نقلیه برای بازی GTA V
توضیحات :

دانلود مود بهبود صدای موتور وسایل نقلیه  برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 12 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
افزایش گرافیک واقعی تر برای GTA V
توضیحات :

دانلود افزایش گرافیک ورژن جدید برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 2 کیلوبایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
گوشی سامسونگ گلگسی Fold برای GTA V
توضیحات :

دانلود گوشی سامسونگ گلگسی Fold برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 3.8 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
گوشی اپل 11 pro max برای GTA V
توضیحات :

دانلود گوشی اپل 11 پرومکس برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 1.74 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
نقشه کوچک شهر Liberty City برای GTA V با کیفیت 4k
توضیحات :

دانلود نقشه 4k شهر liberty city برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 30 مگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود
تابلوهای تبلیغاتی واقعی برای GTA V ورژن 4.2
توضیحات :

دانلود تابلوهای تبلیغاتی واقعی برای GTA V نسخه PC که به تازگی ساخته شده است را میتوانید با حجم 2.3 گیگابایت و با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از سرور دانلود سایت جی تی ای ایران دانلود کرده و طبق اموزشی که در انتهای صفحه قرار دارد روی بازی خود نصب کنید و از ان لذت ببرید.

آموزش نصب/ دانلود